У Кіровоградській області завершується реконструкція ще одного стадіону

253
Схоже, Кіровоградська область рішуче взяла курс на те, щоб вийти в лідери країни не лише за якістю сучасних легкоатлетичних споруд, а і за їх кількістю. Лиш у липні всі захоплено говорили про реконструйований стадіон «Зірка», а вже зовсім скоро оновлена арена має відкритися в Олександрівці.

 
2 вересня з робочим візитом Олександрівку відвідав президент ФЛА Кіровоградської області Геннадій Заболотний. З завершальним етапом реконструкції центрального стадіону імені М. Шишки його ознайомив начальник відділу культури і туризму та у справах сім’ї, молоді і спорту Олександрівської райдержадміністрації  Юрій Яровий.
 
Після завершення реконструкції спортивну арену буде складно впізнати. На ній уже відремонтовано глядацькі трибуни, виконано роботи на майданчиках для занять різними видами спорту, встановлено нову огорожу. Майже всі ремонтно-будівельні роботи проведено, і наразі завершується заключний етап – укладання якісного сучасного синтетичного покриття на біговій доріжці та її розмітка. Як зазначив Юрій Яровий, стадіон імені М. Шишки може стати однією з головних спортивних споруд області з сучасною тренувальною базою.
 
Реконструкція стадіону відбувалася за підтримки першого заступника голови Кіровоградської ОДА Віктора Серпокрилова, а її головним ініціатором виступив колишній голова Олександрівської райдержадміністрації Валерій Авксентьєв. Повну підтримку Геннадій Заболтний зустрів і від теперішнього голови Олександрівської РДА Олександра Шприки, який, зі свого боку, запевнив президента ФЛА Кіровоградської області у всебічному сприянні щодо повної добудови стадіону, а також розвитку спорту в районі.
 
Під час зустрічі зі Шприкою Заболотний також звернув увагу на те, що одне з першочергових завдань влади і спортивних громадських організацій – спільними зусиллями приводити до належного стану спортивні споруди області. І тоді такі стадіони, як в Олександрівці, зможуть приймати не тільки обласні, але і всеукраїнські змагання з різних видів спорту.
 
Відкриття стадіону ім. М. Шишки заплановане на середину вересня.
Текст підготований за матеріалами ФЛА Кіровоградської області
Попередня статтяУ Львові відбудеться чемпіонат України з бігу на 10 км і турнір «Львівська десятка»
Наступна статтяОксана Окунєва виграла міжнародні змагання в Роверето