Бондаренко перемагає в Рієті, Ляхова «розмінює» дві хвилини (ВІДЕО)

270
7 вересня італійське місто Рієті приймало традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики. Успішно на ньому виступили українці.

Наші атлети оформили переможний дубль у секторі для стрибків у висоту. Богдан Бондаренко почав змагання, коли решта суперників їх уже закінчували, – з висоти 2,29 м. Її він підкорив з першої спроби. З третьої подолав 2,36 м, після чого відразу замовив 2,43 м – рекорд Європи. Але поки що рекорд континенту встояв. Андрій Проценко розділив другу сходинку з катарцем Муамером Аісса Баршимом (2,25 м).

Ольга Ляхова фінішувала другою на дистанції 800 метрів. При цьому наша спортсменка встановила особистий рекорд, уперше в кар’єрі вибігши з двох хвилин, – 1.59,92 хв. Швидше в Рієті пробігла лише кенійка Агата Кімасваі (1.59,51 хв). А от серед тих, кого випередила Ольга, була й чемпіонка Європи білоруска Марина Арзамасова. Ксенія Савіна замкнула вісімку в забігу В (2.04,49 хв).

Ольга Земляк стала третьою на дистанції 400 метрів (51,26 с). Виграла турнір Стефані Енн МакФерзон з Ямайки (50,38 с).

Третю сходинку зі стрибків у висоту посіла Ірина Коваленко (1,84 м). Її вона розділила з двома італійками – Ерікою Фурлані та Дезіре Россіт. Перемогла Надєжда Дусанова з Узбекистану (1,94 м).

Ганна Гацько-Федусова стала четвертою з метання списа (59,56 м). Виграла словачка Мартіна Ратей (63,61 м).

Наталія Погребняк фінішувала п’ятою з бігу на 100 метрів. Дистанцію вона подолала за 11,33 с. Перемогла Керрі Расселл з Ямайки (11,10 с).

Сергій Смелик потрапив до забігу В на 100-метрівці разом з ямайцем Асафою Пауеллом. Українець показав найкращий результат сезону і був п’ятим (10,25 с). У Пауелла – 9,90 с. Переможцем змагань став американець Джастін Гетлін.

Найкращий результат сезону в світі з бігу на 300 метрів установив поляк Кароль Залевскі (31,93 с).

Попередня статтяФінал «Діамантової ліги». Бондаренко й Саладуха в призових трійках, Земляк – з особистим рекордом
Наступна статтяЮлія Левченко. Спогади про юнацьку Олімпіаду (ВІДЕО)