Континентальний кубок ІААФ, день перший: Бондаренко перемагає, Європа – в лідерах

272
У Марракеші стартував Континентальний кубок ІААФ. У змаганнях беруть участь чотири збірні – Європи, Америки, Африки й Азії та Океанії. У складі європейської команди виступає п’ятеро українців.

 
Богдан Бондаренко став переможцем Континентального кубка ІААФ зі стрибків у висоту. Українець з першої спроби подолав 2,37 м, які й забезпечили йому перемогу. Жодному з суперників цей результат не підкорився. Не став винятком і катарець Мутаз Есса Баршим. З результатом 2,34 м він третій. Іван Ухов теж підкорив 2.34 м, проте витратив на це менше спроб.
 
Бондаренко штурмував і рекорд Європи, але 2,43 м поки що встояли. Нагадаємо, що авторами рекорду континенту (2,42 м) є Богдан і швед Патрік Шеберг.
 
Однією з претенденток на високі місця була чемпіонка Європи з потрійного стрибка Ольга Саладуха. Й українка не підвела, ставши третьою. Проте різниця в один сантиметр ніби переслідує Ольгу. На Континентальному кубку ІААФ саме його їй і не вистачило до другої сходинки (14,26 м). Але неофіційне звання найстабільнішої учасниці змагань Ольга точно має отримати – за серію стрибків (14,25 м, 14,24 м і 14,26 м).
 
 
Третє місце принесло Саладусі й збірній Європи 6 очок. Перемогла колумбійка Катеріне Ібаргуен (14,52 м). У росіянки Єкатєріни Конєвої – 14,27 м.
 
 
Анна Тітімець фінішувала четвертою на дистанції 400 метрів з бар’єрами (55,20 с). Завдяки її результату та другому місцю британки Елід Чайлд цей вид також залишився за командою Європи. А перемогла фаворитка змагань, Каліс Спенсер з Ямайки (53,81 с).
 
Ольга Землякна заключному старті сезону встановила особистий рекорд з бігу на 400 метрів! Дистанцію наша спортсменка подолала за 51,00 с, які принесли їй п’яте місце. Перемогла американка Франсена МакКорорі (49,94 с).
 
Після першого дня змагань багато в чому завдяки успіхам українських атлетів збірна Європи впевнено лідирує у командному заліку (222,5 очок). Американці набрали 191 пункт, у Африки – 164, у Азії й Океанії – 137,5.
 
За прямою трансляцією другого дня змагань слідкуйте на телеканалі та сайті XSPORT.