Дмитро Черніцький – про Київський напівмарафон

242
Генеральний менеджер Київського напівмарафону Дмитро Черніцький взяв участь у веб-конференції порталу sport.ua, під час якої розповів про змагання, трасу, учасників і підготовку.

 
– Ідея проведення півмарафону прийшла до нас чотири роки тому. Я сам займаюся спортом, досить багато бігаю. Для мене поєднання спорту і бізнесу є основною складовою. Я раніше працював лише в рекламній діяльності, але вона не давала того задоволення, яке я отримую зараз. Я можу зранку встати, пробігти крос, прийти на роботу і бути знову в спортивному дусі і готувати такі заходи, як Київський півмарафон чи Київський марафон.
 
Сама ідея півмарафону та марафону полягає в тому, що людина, яка бере в ньому участь, ставить перед собою мету перебороти себе. Це не просто два чи п’ять кілометрів. Тут потрібна певна витримка, підготовка, певний план. Ти ставиш перед собою мету: пробігти марафон. Взагалі вважається, що людина, яка пробігла марафон, здолала самого себе, поборола лінь, страх. Такі складові дуже важливі для успішної людини, в якій би сфері вона не працювала.
Увесь текст читайте на сайті sport.ua.