У Мінмолодьспорту відбулася нарада з керівниками обласних структурних підрозділів молоді та спорту

210
16 вересня в Міністерстві молоді та спорту України відбувся семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту обласних і Київської міської державної адміністрацій.

 
Реформа у галузі фізичної культури та спорту стала головною темою семінару-наради, участь у якому також узяв президент ФЛАУ, заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.
 
«Це не руйнування існуючої системи, а її вдосконалення. Ми беремо все найкраще, що є зараз, і додаємо до цього європейський та світовий досвід – фактично, змінюємо умови роботи щоб використати максимум можливостей для розвитку українського спорту, – зазначив міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов. – Особисто я хочу від вас максимальної взаємодії в цьому питанні. Ви найкраще знаєте, що саме потрібно задля розвитку спорту у ваших регіонах».
 
Крім реформування у галузі спорту та фізичної культури, учасники семінару-наради обговорили низку важливих тем. Зокрема, заступник міністра Ніна Уманець ознайомила учасників наради з заходами, які Мінмолодьспорту проводить щодо підтримки спортсменів і тренерів, які виїхали з зони АТО та АР Крим.