До уваги атлетів і тренерів! Навчально-тренувальний збір у Грузії

265
Федерація легкої атлетики України провела переговори з Федерацією легкої атлетики Грузії, після чого нашими колегами було прийняте рішення запросити атлетів і тренерів з Донецької, Луганської областей, Криму та м. Севастополь на навчально-тренувальний збір.

 
Збір відбуватиметься в другій половині жовтня. Атлети з вище зазначених регіонів, які зацікавлені в участі в НТЗ у Грузії, найближчими днями повинні зв’язатися з головними тренерами для обговорення деталей. До вирішення даного питання також підключиться Комісія атлетів ФЛАУ.
 
Звертаємо увагу спортсменів на те, що участь у зборі можуть взяти лише ті з вас, хто і надалі вважає себе членом саме Федерації легкої атлетики України і громадянином України й має намір виступати саме за національну збірну команду України.
 
«Грузія на власному досвіді знає, що таке інтервенція і окупація. Федерація легкої атлетики цієї країні вирішила протягнути нам руку допомоги і запросила на навчально-тренувальний збір членів збірної команди України з Донецького, Луганського регіону й Криму, – говорить президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Згідно зі статутом ФЛАУ, ми повинні опікуватися лише членами нашої федерації. Відповідно, участь у зборі можуть взяти лише ті з вас, хто і надалі вважає себе членом саме української федерації, громадянином України й має намір продовжувати виступати за національну команду України. Ті з вас, хто зробив протилежний вибір, поза сумнівом, мають право на іншу думку. Але в такому випадку звертатися ці люди повинні не до нас».

 

 

Попередня статтяЛеонід Смєлаш святкує ювілей!
Наступна статтяВіталій Корецький святкує ювілей!