Анна Мельніченко взялася за пензлик

270

Днями у Запоріжжі відбулась благодійна акція, під час якої найгарніші жінки міста спробували себе у ролі художниць. Свою картину дітям, постраждалим від дій в зоні АТО, передала і діюча чемпіонка світу з багатоборства Анна Мельніченко.

 

 

Про те, як почувалася з пензликом в руках, Анна розповіла сайту ФЛАУ: «Я здивувалась, коли побачила запрошення, бо ніколи не цікавилась малюванням, але сам процес мені дуже сподобався, тим більше нам допомагали професіонали. Вже коли скінчила роботу, подумала, що могла б докласти більше старань для її створення і тепер впевнена – обов’язково зроблю це в наступному році».
 
Про сезон-2014 Анна розповіла, що їй він дався легше, ніж коханому Олексію Касьянову, тому тижневий відпочинок на острові Сардинія був просто необхідним для обох багатоборців. Повернувшись у Запоріжжя, спортсмени переключилися на вирішення організаційних питань, а вже на початку листопада планують розпочати перший збір.
 
«Наступний літній сезон дуже важливий для нас, — сказала Анна. –Плануємо виступити насамперед на чемпіонаті світу, тому взимку будемо закладати базу і на «світ», і на майбутню Олімпіаду. Тож у приміщенні, можливо, будемо виступати тільки в окремих дисциплінах».
Попередня статтяЄвропейський календар на 2015 рік вже доступний
Наступна статтяУкраїнська делегація взяла участь у Конвенції ЄА в Баку