«Вечірній Івано-Франківськ» стартував з рекордом

199

На прес-конференції, присвяченій проведенню Міжнародного кубку та чемпіонату України зі спортивної ходьби, головний тренер збірної команди України з видів витривалості Юрій Андрущенко зазначив, що цей рік був тріумфальним для української спортивної ходьби, адже уперше за всю історію збірна України завоювала Кубок світу.

 

 

«Ми перемогли ті збірні, які завжди домінували у світі – Росію і Китай. Думаємо, що на Кубку Європи в Івано-Франківську наша збірна буде зобов’язана боротися за найвищі місця», – наголосив Андрущенко.
 
Наставник збірної також підкреслив, що українські скороходи полюбляють готуватись саме на Франківщині, тому що у Ворохті є умови середньогір’я, до того ж цю область представляють сильні спортсмени, зокрема Ганна Суслик і Андрій Водвуд.
 
У свою чергу голова регіонального відділення НОК Мирослав Карабін підкреслив, що легка атлетика Прикарпаття заслуговує на відмінну оцінку, адже багато спортсменів з Івано-Франківщини брали участь в Олімпійських іграх і привозили медалі. Карабін наголосив, що місто зробить усе, щоб гостям було комфортно в Івано-Франківську, а змагання пройшли згідно з європейськими стандартами.
 
Голова міськспорткомітету та президент ФЛА Івано-Франківської області Віталій Матешко розказав, що на Міжнародному кубку «Вечірній Івано-Франківськ» зі спортивної ходьби моделюватимуть проведення Кубка Європи. За його словами, цьогоріч у змаганнях візьме участь рекордна кількість українських атлетів: «Уже заявилось більше 160 спортсменів, а загалом очікуємо понад 200. У нас будуть повноцінні заходи на всіх 16 дистанціях».
 
За матеріалами sport.if.ua