Названо місто, яке прийме чемпіонат світу-2019

250

 

Щойно стало відомо, що більшість членів Ради ІААФ проголосували за Доху (Катар) як місто, що прийме чемпіонат світу з легкої атлетики. Нагадаємо, суперниками були іспанська Барселона та американський Юджин.

 

 

Сьогодні на голосуванні в Монако було продемонстровано всі три презентації, також своє слово сказали представники спортивних та державних структур міст, які були претендентами на проведення ЧС. Вболівальники ж на офіційній сторінці ІААФ в Youtube розділили свої вподобання між Барселоною та Дохою.
 
Промови були емоційними та довгими, тому голосування відбулося значно пізніше анонсованого часу, тим не менше коли президент ІААФ Ламін Діак відкрив конверт і назвав місто проведення чемпіонату світу, святкування переможців було дуже гучним та щирим.
 
В першому раунді за Доху віддали 12 голосів, за Юджин – 9, за Барселону – 6. У другому Доха отримала 15 голосів, а Юджин – 12.
 
 
Нагадаємо також, що наступні чемпіонати світу пройдуть з 22 по 30 серпня 2015 року в Пекіні (Китай) і з 5 по 13 серпня 2017-го в Лондоні (Великобританія).
 
Фото Jon Mulkeen/ IAAF