Новий Cтатут ФЛАУ прийнято!

342

29-30 листопада у Маньківці Черкаської області відбулася низка заходів Федерації легкої атлетики України: Виконком, Конференція, круглий стіл «Реформа спортивної галузі» та обговорення «Організація роботи місцевих федерацій. Взаємодія з ФЛАУ», в яких взяли участь представники 23 областей.

 

 

На Конференції було заслухано звіт президента Ігора Гоцула про роботу ФЛАУ в 2013-2014 роках, доповідь виконавчого директора ФЛАУ Михайла Медведя та інші питання, але найголовнішим питанням було прийняття нового статуту ФЛАУ – саме воно обговорювалось найбільш активно.
 
Зміни, запропоновані ФЛАУ, довгий час були доступні для обговорення загалом – повний текст Статуту було розміщено на сайті федерації. Деякі пропозиції було внесено ще до початку Конференції, деякі представники обласних федерацій запропонували вже під час обговорення. Зміни, внесені до Cтатуту, розроблялись для уніфікації в термінології та структурі з аналогічними документами ІААФ та ЕА.
 
Серед найважливіших з них – створення нового органу федерації – Ради. Розробники пропонували обирати до неї 14 осіб плюс керівництво: президент, віце-президенти та державний тренер, які входять до Ради автоматично. Збиратись на засідання Рада має не менш як один раз на півроку. Але учасники конференції висунули власну пропозицію: щоб в цьому органі були представлені представники всіх обласних федерацій. Більшістю голосів це рішення було прийнято.
 
Також було прийнято і весь статут в цілому – відтепер в ньому можуть бути зроблені лише «косметичні» виправлення.
 
Докладніше про ці та інші зміни, а також про враження учасників читайте згодом.