Ігор Гоцул – переможець у номінації «Людина спорту»

238

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) підвела підсумки 2014 року. Згідно з рішенням журналістської громади, президент Федерації легкої атлетики України став лауреатом однієї з номінацій.

 

 

Крім того, на офіційному сайті АСЖУ зазначається: «2014 рік запам’ятається всім нам перемогами боксерів Володимира Кличка і Василя Ломаченка на професійному рингу, «золотом» гімнаста Олега Верняєва на чемпіонаті світу, успішним сезоном у чоловіків в академічному веслуванні, футбольним чемпіонатом світу в Бразилії, космічними результатами стрибуна у висоту харків’янина Богдана Бондаренка, блискучим виступом наших лучників на чемпіонаті планети в закритих приміщеннях в Німі (Франція), яскравими і переконливими перемогами юних українських спортсменів на II юнацькій Олімпіаді в Нанкіні (Китай), де ними було завойовано 29 медалей (з яких 9 вищої проби)».
 
До речі «Людиною спорту» в 2014-му також визнано і олімпійського чемпіона 1964 року з фехтування на шпагах Григорія Крісса. Тож вітаємо переможців з нагородами!
 
Вручення відбудеться 23 грудня в будівлі Міністерства молоді та спорту України о 15.00.
 
За матеріалами АСЖУ