Міністр молоді та спорту України представив новопризначених заступників

244
Президента ФЛАУ Ігоря Гоцула призначено першим заступником міністра молоді та спорту України, а першого віце-президента ФЛАУ Євгена Баженкова – заступником міністра. Про це стало відомо 18 грудня під час представлення Ігорем Ждановим новопризначених заступників.

 
До цього Ігор Гоцул працював заступником міністра – керівником апарату.
 
Заступником міністра також став Сергій Митрофанський. Олена Підгрушна й Микола Мовчан продовжують виконувати службові обов’язки на посадах заступника міністра молоді та спорту України й заступника міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції відповідно.
 
Розпорядженням Кабінету міністрів звільнено першого заступника міністра молоді та спорту України Андрія Вишняка й заступника міністра Ніну Уманець. Ігор Жданов подякував екс-заступникам міністра за виконану роботу й вручив Ніні Уманець відомчу відзнаку Міністерства молоді та спорту України «Знак пошани».
 
Федерація легкої атлетики України вітає Ігоря Євгеновича і Євгена Володимировича з призначеннями! Упевнені, що Ваші досвід, завзяття, прогресивні позиції й сучасні погляди сприятимуть розвитку спорту в Україні і легкої атлетики зокрема. Бажаємо Вам невичерпної енергії, наполегливості й нових професійних здобутків на відповідальних посадах. Віримо, що Ви виправдаєте довіру держави.