Талісманом зимового чемпіонату Європи-2015 став Кріт

269
У Празі відбулася презентація талісману зимового чемпіонату Європи-2015 з легкої атлетики, який відбудеться у чеській столиці 6-8 березня.
Ним став відомий мультиплікаційний персонаж Кріт. Він був створений у минулому столітті місцевим аніматором Зденеком Мілером, і набув великої популярності як у самій Чехії, так і за її межами. Мультфільми про пригоди Крота частенько показували за радянських часів і у нас.
 
Оргкомітет змагань домовився з онукою Мілера – Кароліною Мілеровою (вона на нижньому фото поруч з Кротом) про партнерство. Усі прибутки, які будуть отримані в наслідок використання зображення мультиплікаційного героя, направлятимуться у фонд Зденека Мілера, який підтримує одну з празьких лікарень, департамент матері та дитини, а також дитячий кризовий центр . Також Кріт братиме участь в проекті «Атлетика для дітей», який вже п’ять років діє по всій Чехії.
 
Також організатори повідомили, що майбутній чемпіонат Європи викликав великий ажіотаж у країні. Майже за два місяці до початку континентального форуму продано 90 відсотків квитків. Залишилася лише незначна їх частина на п’ятничну програму, а також на суботню ранкову сесію. Коштують тікети по 190 крон – це близько семи євро.
 
Підготовлено за матеріалами EAA.