Андрій Проценко – другий у Словаччині, переміг з рекордом Азії Мутаз Баршим

251
У словацькому місті Банська Бистриця відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту. Можна з впевненістю казати, що у цій дисципліні це був найзірковіший старт у нинішньому році.
 
Планку, встановлену на гросмейстерській позначці 2 м 35 см штурмувало відразу п’ять атлетів. Проте, підкорилася вона лише катарцю Мутазу Баршиму. Згодом він з першої спроби взяв і 2.40, таким чином показавши найкращий результат сезону у світі, а також на два сантиметри поліпшивши власний рекорд Азії.
 
Друге місце посів українець Андрій Проценко. Початок вечора склався для нього не найкращим чином. 2.25 Андрій взяв з другої спроби, 2.28 – з третьої. Але згодом розстрибався і у підсумку показав свій найкращий результат у сезоні – 2.33, випередивши цілу групу серйозних опонентів на чолі з росіянами Іваном Уховим та Олексієм Дмітріком.
 
У жіночій частині програми перемогу здобула італійка Алессія Трост – 1 м 96 см. Українки Оксана Окунєва та Ірина Геращенко замкнули підсумковий протокол – з результатом 1.85 у них восьме та десяте місця відповідно.
Попередня статтяВітаємо з Днем народження Юрія Тамма!
Наступна статтяIAAF випустила свій щорічник «365»