Рішення Виконкому ФЛАУ, прийняті на засіданні 28 січня 2015 року

216
У Запоріжжі під час командного чемпіонату України у приміщені 28 січня відбулося засідання Виконкому Федерації легкої атлетики України. Пропонуємо до вашої уваги звіт про прийняті на ньому основні рішення.
 
На засіданні були присутні наступні члени Виконкому: І.Є. Гоцул, М.В. Медведь, О.М. Немчінов, М.П. Гудим, В.В. Матешко, І.В. Ольховнікова, В.Д. Єднак, І.А. Бабакова, А.А. Комаров, І.І. Ліщинський, В.Р. Грінюк, О.А. Бризгіна. Зокрема, було затверджено кількісний склад збірної України для участі у Кубку Європи зі спортивної ходьби. 17 травня у Мурсії (Іспанія) нашу країну представлятимуть 18 спортсменів: 10 км (юніори) – 3 спортсмени, 10 км (юніорки) – 3 спортсменки, 20 км (чоловіки) – 4 спортсмени, 20 км (жінки) – 4 спортсмени, 50 км (чоловіки) – 4 спортсмени.
 
28 березня на чемпіонаті світу з легкоатлетичного кросу (Гуйан, Китай) з метою розвитку цієї дисципліни від України виступатимуть один юніор та одна юніорка.
 
11-12 квітня у Туріні (Італія) будуть проводитися одночасно чемпіонат світу та чемпіонат Європи з 24-годинного бігу. Затверджено кількісний склад збірної України для участі у цих змаганнях у кількості 9 спортсменів. 30-31 травня у Аннесі (Франція) на чемпіонаті світу з трейлу від України виступатимуть 6 спортсменів.
 
Також були внесені зміни до календаря змагань 2015 року. У зв’язку з неготовністю секторів для метань на стадіоні «Авангард» (Ужгород), зимовий чемпіонат України з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків перенесено до м. Мукачеве. Терміни змагань залишаються незмінними – 19-21 лютого.
 
I етап Кубку України з бігових та стрибкових видів відбудеться 21-22 травня в Харкові, фінал Кубку України з бігових та стрибкових видів – 16-17 липня в Києві на НСК «Олімпійський». Фінал Кубку України з метань, який мав відбутися 3-4 липня в Києві, вирішено перенести до м. Умань. Дату змагань буде оголошено окремо.
 
Вирішено задовольнити клопотання стосовно отримання комплектів обладнання для впровадження міжнародної програми «Дитяча легка атлетика ІААФ» від наступних регіональних ФЛА: Івано-Франківської ФЛА, Тернопільскої ФЛА, Сумської ФЛА.
 
Було розглянуто ряд звернень атлетів. Спринтерці Наталії Пигиді (Київська обл.) дозволено виступати у 2015-му році виступати за за іспанський клуб «Valencia Terra y Mar». Олені Сухоруковій (200 м, 400 м, естафета), яка представляє Миколаївщину, дозволено виступати у 2015 році за чеський спортивний клуб «AKM Viktoria Plzen». Але водночас Сухорукову зобов’язали належним чином завершити оформлення членства у ФЛАУ.
 
Маргариті Дорожон (метання спису, Харківська обл.), яка вийшла заміж за громадянина Ізраїлю та отримала громадянство цієї країни, дозволено представляти Ізраїль на міжнародних змаганнях. Дозвіл надається за скороченою процедурою.
 
Вирішено регулярно обирати спортсмена та спортсменку року та місяця. Запроваджується механізм, який використовується в ІААФ та ЄА – як третина враховуються голоси фахівців, як третина – представників ЗМІ, як третина – вболівальників (останні голосують на сторінці ФЛАУ у Facebook).
 
Нагадаємо, як повідомляв наш сайт раніш, також 28 січня Виконкомом ФЛАУ було прийнято рішення висунути кандидатуру Сергія Назаровича Бубки на посаду президента ІААФ і внесені зміни до критеріїв відбору на офіційні змагання 2015-го року.
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 24 лютого у Києві.
Попередня статтяФотогалерея з юнацького чемпіонату України-2015 у приміщенні
Наступна статтяОбираємо найкращих легкоатлетів та легкоатлеток України!