Мінмолодьспорту регулярно оприлюднюватиме інформацію щодо розподілу коштів на окремі види спорту

255
Міністерство молоді та спорту України буде регулярно оприлюднювати інформацію щодо використання бюджетних коштів по профільним програмам та інші накази.
Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив під час брифінгу в прес-центрі Кабінету Міністрів України.
“Після того, як Верховна Рада затвердить поправки до бюджету 2015, ми оприлюднимо інформацію щодо паспортів бюджетних програм на спортивну та молодіжну сферу. Також на сайті Міністерства постійно з`являтиметься інформація щодо розподілу коштів на окремі види спорту, затверджені правила змагань та накази про їх проведення у відсканованому вигляді, тощо”, – заявив Ігор Жданов.
За словами Міністра, така політика відкритості стане стримуючим фактором від можливих зловживань, як для чиновників, так і представників спортивних федерацій, які формують запити на виділення бюджетних коштів на свої програми та змагання.
“Публічність цієї інформації та громадський контроль буде спонукати їх до більш якісної підготовки і складання відповідних кошторисів, регламентів змагань, планування витрат на тренувальні збори. Буде суттєво звужене поле для різноманітних приписок і махінацій. Якщо ж будуть виявлені порушення, то обидві сторони в рівній мірі відповідатимуть перед громадськістю за те як, і на що саме витрачаються кошти платників податків”, – відзначив Ігор Жданов.
Попередня статтяБогдан Бондаренко та Ольга Саладуха – найкращі легкоатлети України 2014 року!
Наступна статтяКубок України-2015 з легкої атлетики в приміщенні та зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань