З мріями про Прагу

183
У Києві, в манежі КМШВСМ розпочався Зимовий Кубок України-2015 з легкої атлетики у приміщенні.
 
Для багатьох спортсменів цей старт – остання можливість виконати норматив ФЛАУ для потрапляння до збірної України, яка 5-8 березня у Празі (Чехія) візьме участь у чемпіонаті Європи. Нажаль, в перший день змагань з цим завданням нікому впоратися не вдалося.
 
Близькою до успіху у стрибках з жердиною була Ганна Шелех з Донеччини. Розпочавши виступ з чотирьох метрів рівно, коли більшість її суперниць вже пакували жердини, вона занадто багато спроб витратила на «малих» висотах. 4.20 підкорилися Ганні лише з третього разу, 4.30 – з другого. І у підсумку на заповітних нормативних 4 м 50 см у неї не вистачало сил навіть просто відштовхнутися. Отже, переможницею змагань Ганна Шелех стала з результатом 4.40.
 
З пристойним результатом виграв фінальний забіг на 60 метрів з бар’єрами киянин Сергій Копанайко. Майже на чверть секунди він випередив найближчого переслідувача харків’янина Павла Горбачова. Проте, ця солідна перевага максимальної користі Сергієві не принесла – норматив у бар’єрному спринті у чоловіків складає 7,70, тоді як переможний час Копанайка був на десять сотих гіршим.
 
Зимовий Кубок України завершується у суботу, 21 лютого. А вже за три дні, 24 лютого, після Виконкому ФЛАУ визначиться склад збірної на чемпіонат Європи-2015.
 
Повні результати першого дня Зимового Кубку України дивіться за ЦИМ посиланням.