Сергій Бубка провів у столиці Ігор-2016 майстер-клас зі стрибків з жердиною (ВІДЕО)

311
За півтора року до старту Ігор XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету, до якої входить і член Виконкому МОК, президент НОК України Сергій Бубка, розпочала свою чергову інспекцію.
 
У найближчі 7 днів члени Комісії не лише ознайомляться з ходом підготовки до найголовнішого старту чотирьохріччя, а й стануть свідками майстер-класів для юних спортсменів. Перший такий майстер-клас провів Олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною, 10-разовий чемпіон світу, 35-разовий рекордсмен світу Сергій Бубка.
 
Уславлений легкоатлет поділився з молоддю своїм досвідом та на власному прикладі продемонстрував секрети виду спорту, зробивши після розминки декілька показових розбігів з жердиною.
«Ніхто не народжується Олімпійським чемпіоном. Олімпійським чемпіоном стає той, хто повністю зосереджений на досягненні мети і присвячує цьому всього себе. Думаю, цей майстер-клас – чудова ідея. Для хлопців, які тільки починають свій шлях, спілкування з людьми, що мають досвід і досягнення – відмінний урок», – прокоментував свої враження Сергій Бубка.

 
За інформацією НОК України.
Попередня статтяСклад збірної України на чемпіонат Європи у приміщенні
Наступна статтяНОК виплачуватиме стипендії медалістам Юнацької Олімпіади