Збірна України у Празі. День приїзду

228
4 березня збірна України з легкої атлетики прибула до Праги, де 5-8 березня відбудеться чемпіонат Європи-2015 у приміщенні.
 
Літак з українською командою приземлився в аеропорту чеської столиці о пів на дванадцяту дня за місцевим часом. Ще під час перельоту від керівництва команди поширилася інформація, що буквально напередодні увечері організатори чемпіонату змінили готель, в якому мешкатиме наша команда. Де жити – для атлетів та офіційних осіб принципової різниці не було, адже усі готелі, які призначалися для учасників змагань, були високого рівня. Проте сам факт такої зміни викликав цікавість. Були певні здогадки з цього приводу, і пізніше вони підтвердилися.
 
Прага зустріла українців теплою, у порівнянні з київською, погодою. Сонячно, +6 за Цельсієм, до вечора повітря прогрілося ще на три градуси. Перетнувши усю чеську столицю і намилувавшись з вікна автобуса славетною архітектурою міста, команда заселилася в готель. Керівництво збірної вирушило за акредитаціями для усієї делегації, а самі атлети отримали можливість декілька годин відпочити від перельоту. На тренувальну арену без акредитацій сенсу їхати не було, тому першу у Празі розминку було заплановано на вечір.
 
Пообіді «делегати» повернулися не лише з акредитаціями, але й з новинами. Українцям в останній момент поміняли місце проживання, бо вирішили розселити по різним готелям нашу й російську команди. Бажання організаторів перестрахуватися цілком зрозуміле. Проте, наші наставники та спортсмени у більшості своїй з іронією сприйняли це повідомлення. І вже за годину, на тренуванні дружньо між собою спілкувалися і тренери, і атлети обох збірних.
 
У четвер, 5 березня зранку українські легкоатлети вперше випробують головну арену чемпіонату Європи-2015 – O2 arena. Увечері на ній відбудеться урочиста церемонія відкриття континентальної першості, проте зі спортсменів туди мало хто поїде. Ці змагання – швидкоплинні, і на розваги, нехай навіть такі знакові, відволікатися вони собі дозволити не можуть. Адже вже зранку наступного дня, у п’ятницю, перші українці візьмуть старт у чемпіонаті Європи.
 
Фотогалерею першого дня перебування збірної України у Празі дивіться на сторінці ФЛАУ у мережі Facebook.
 
Звертаємо вашу увагу, що на головній сторінці сайту Федерації легкої атлетики України розміщені посилання на пряму відео трансляцію чемпіонату Європи-2015 у приміщенні, а також на PDF-версію буклету, який було надруковано до участі збірної України в головному старті зимового сезону.