Флеш-інтерв’ю з Олександром Корчмідом, Сергієм Копанайком та Оленою Яновською

283
Пропонуємо до вашої уваги флеш-інтерв’ю з українськими атлетами, які вже припинили боротьбу за нагороди чемпіонату Європи-2015 у приміщенні.
 
СЕРГІЙ КОПАНАЙКО – у бігу на 60 метрів з бар’єрами з результатом 7,86 сек. посів 21-е місце.
 
– Не впорався з доріжкою трошки, не влучив в неї. Учора не хотів пробувати її, трошки непокоїла зв’язка, вирішив її поберегти. Але все-таки треба було не берегти, а попробувати доріжку, тому що сьогодні явно з нею не впорався. Пружинило, кидало по усім сторонам. Що зміг – зробив, але цього було мало.
 
– Що тепер, які найближчі плани?
 
– Сезон зимовий завершено. Будемо націлюватися на літній, там завдань буде набагато більше, вони будуть набагато важчими. Але, думаю, нас це не зупинить.
 
ОЛЕКСАНДР КОРЧМІД – у стрибках з жердиною з результатом 5 м 25 см посів 15-е місце.
 
– Так, звичайно, трохи засмучений. Сподівався на краще, вийшло гірше.
 
– Що завадило? Все-таки 5.25 – це не ваша висота.
 
– Вийшло так, що я змінив жердин, і ці жердини доволі гарно йшли. Не впорався з самою доріжкою. Лише у третій спробі зрозумів, як в неї бігти. Хоча, жорсткість жердин, на яких я стрибав, я на них мав результат 5.70 і вище. А тут так вийшло, що навіть 5.45 не стрибнув.
 
– Ця доріжка пружинить дуже?
 
– Так, вона пружинить. Я з шести кроків почав розминатися, смикнув ікроножний м’яз. Якраз через те, що доріжка вібрує. Поки призвичаївся до неї, почав стрибати, бігти, відповідно, почав жердини міняти за жорсткістю. Я змінив їх на самі бойові свої жердини, але не впорався зі стрибком, не можу зрозуміти навіть. Як кажуть, дали б ще одну спробу, було б усе по іншому. Трошки не вистачило.
 
ОЛЕНА ЯНОВСЬКА – у бігу на 60 метрів з бар’єрами з результатом 8,27 сек. посіла 23-е місце.
 
– Доріжка мені сподобалася, хороша доріжка. Пружинить, але якщо попадаєш в себе, то біг виходить не поганий.
 
– Попадали в себе?
 
– Сьогодні попадала, проблема була трішки в іншому. Я в цьому сезоні перестаралася зі стартами. Вийшло за останні півтора місяці сім стартів, це був на «Європі» вже сьомий старт. Дуже хотілося високий результат показати, і в погоні трішечки перестаралася.
 
– Так чого не вистачило? Просто, втома?
 
– Втомилася, дуже втомилася. В мене сьогодні реакція на старті – 0,197. Це сама повільна реакція з усіх була. Якби стартувала краще, то я б пробігла, можливо, і не по особистому рекорду, але краще б. А так результатом я не задоволена.
Попередня статтяПрага-2015: за кого вболіваємо у п’ятницю
Наступна статтяАліна Фьодорова: «В усіх видах не добігла, не дострибнула»