Валерій Ємельянцев та Юлія Левченко – претенденти на спортивний «Оскар»!

253
8 квітня у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року-2014».
 
«Герої спортивного року» – це національний спортивний «Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту. Організатори заходу – Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України.
 
12 березня під час засідання Української Академії спорту були оголошені трійки претендентів по дев’яти номінаціям. До їх числа потрапили і двоє представників легкої атлетики. У номінації «Найкращий спортивний організатор року» представлений Валерій Ємельянцев – штатний тренер збірної України з легкої атлетики України відповідальний за резерв (за успішний виступ юнацької збірної України з легкої атлетики і здобуття 7 нагород (в тому числі 3 золотих) на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні та багаторічний досвід із створення сприятливих умов для виховання молодого покоління легкоатлетів). А у номінації «Олімпійська надія України» – чемпіонка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор у стрибках у висоту Юлія Левченко.
 
– Сама процедура обрання номінантів, як завжди, була прозорою та демократичною, – повідомила президент Української Академії спорту Ніна Уманець. – Спочатку, експертна комісія спеціалістів НОК України та Мінмолодьспорту провела детальний аналіз, підготувавши розширений список претендентів по кожній з номінацій. Після цього свою думку висловили 236 представників загальнонаціональних та регіональних мас-медіа майже з усієї країни. За підсумками усіх журналістських анкет сформовані трійки претендентів, які набрали найбільшу кількість голосів.
 
В свою чергу, всі прихильники спорту зможуть взяти участь у виборі переможців серед чоловіків та жінок у номінації «Герой українського спорту», яке шляхом інтерактивного голосування триватиме з 12 по 22 березня на офіційному сайті Національного олімпійського комітету, а також в олімпійських групах НОК у соціальних мережах.
 
Повний перелік номінантів дивіться за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяІвано-Франківськ прийме Зимовий чемпіонат України-2015 зі спортивної ходьби
Наступна статтяВеб-конференція Наталії Лупу на XSPORT.ua