17 нагород виграли українці на ветеранському чемпіонаті Європи

269
17 нагород – 10 золотих, 4 срібні та 3 бронзові – здобули українські легкоатлети на чемпіонаті Європи-2015 у приміщенні серед ветеранів, який завершився у польському Торуні.

Останній день континентального форуму виявився найуспішнішим для збірної України. Три «золота» та два «срібла» – таким був доробок вітчизняних атлетів 28 березня. Головним героєм чемпіонату у складі української команді став Микола Панасейко з Луганщини (на фото). Тріумфувавши з результатом 32.34,8 у суботу у ходьбі на 5 кілометрів (М80), він став чотириразовим переможцем Торуні-2015. «Срібло» на цій дистанції, друге для себе у Польщі, виграв киянин Іван Пушкін – 35.57,4.

Також на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Володимир Добриднєв з Дніпропетровської області, який пробіг 60 м з/б за 8,84 (категорія М45), та киянка Антоніна Тишко у ходьбі на 5 км (W65) – 31.40,2. Окрім того, «срібло» у бар’єрному спринті виграв Іван Файчак з Івано-Франківщини (М75) – 11,86.

Таким чином, збірна України завершила чемпіонат Європи на 13-му командному місці. Поза конкуренцією у Торуні були німецькі атлети – 253 нагороди, з яких 101 золота.