Зі світу по нитці: в Росії можуть заборонити виступати більш ніж на двох Олімпіадах поспіль, Болт бігтиме на ЧС з естафет

253
Російська Госдума розгляне законопроект, який забороняє місцевим спортсменам брати участь у більш ніж двох Олімпійських іграх поспіль.
 
Ідея належить депутату від ЛДПР Єгору Анісімову. Він обґрунтовує її тим, що деякі провідні атлети перетворили свою участь в Олімпіадах в монополію, що не дає можливість іншим молодим та талановитим спортсменам.
 
Проте, вже декілька російських зірок світового спорту назвали цю задумку маячнею людини, яка не знає спорт, зокрема – легкоатлетка Олена Ісінбаєва та фігурист Євген Плющенко.
 
***
 
Шестиразовий олімпійський чемпіон, спринтер з Ямайки Усейн Болт візьме участь в чемпіонаті світу з естафет, який 2-3 травня відбудеться на Багамських островах.
 
– Я чув, що минулого року там було весело, чудова атмосфера. Я у формі, і готовий бігти. Я щасливий бути частиною ямайської команди, – прокоментував своє рішення Болт.
 
Додамо, що українські атлети у цих змаганнях брати участь не будуть.
Попередня статтяНа Івано-Франківщині підвели підсумки 2014 року
Наступна статтяСергій Бубка під час оголошення програми кандидата в президенти ІААФ пообіцяв підняти легку атлетику на нову висоту