Ігор Гоцул зустрівся з керівництвом Волинської області

243
Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул цими днями перебуває з офіційним візитом на Волині. 9 травня, після чемпіонату України з напівмарафону в Ковелі, Ігор Євгенович зустрівся з керівництвом області задля обговорення перспектив розвитку спорту.

 
«Про результати зустрічі говорити зарано, адже мій візит на Волинь триває. Та й розвиток спорту – не одноденний проект. Ми спілкуємося, шукаємо точки дотику, компроміси. Всі розуміють, у яких складних умовах зараз перебуває країна, але головне, що процес, хоч він і не простий, триває», – пояснив Ігор Євгенович.
 
Один з основних напрямків діяльності Ігоря Гоцула на посаді президента ФЛАУ – вирішення питання реконструкції і будівництва спортивних арен. І Волинь у цьому списку не виняток. «Спортивні споруди – тема, яка нас цікавить і яку ми скрізь підіймаємо. Ми прагнемо того, щоб як мінімум у кожному районному центрі був стадіон з синтетичним покриттям. Адже його наявність – важлива складова не лише легкої атлетики, а й спорту в цілому», – зазначив він.
 
Одна з найбільш обговорюваних сьогодні тем – впровадження спортивної реформи. Під час зустрічі в Ковелі Ігор Євгенович звернув увагу керівництва на принципи розподілу коштів між видами спорту. «Необхідно скласти зрозумілий, чітко сформульований рейтинг, і саме згідно з ним розподіляти кошти між видами спорту», – наголосив президент ФЛАУ і перший заступник міністра молоді та спорту України. І додав: «На зустрічі мова йшла також про спортивні школи, а саме про їх фінансування. Якщо раніше воно відбувалося через систему соцстрахування, то зараз має забезпечуватися з місцевих бюджетів. Питання досить складне й не може бути вирішене в один момент. І ми якраз обговорювали, як це краще зробити, чим ми можемо допомогти, намагалися знайти варіанти. Звісно, цей напрямок більше стосується Міністерства молоді та спорту України, аніж ФЛАУ. Але не забуваймо також, що саме наша федерація була одним з ініціаторів проведення спортивної реформи».
 
Тема реформи була піднята й під час зустрічі зі спортивним активом міста й області. «У нас вийшла дуже жвава й змістовна розмова про бачення реформи в цілому і її окремих напрямків», – резюмував Ігор Євгенович.
 
10 травня у Ігоря Гоцула заплановано зустрічі в Луцьку.
Попередня статтяІгор Гоцул: «Прогрес у проведенні змагань у Ковелі очевидний»
Наступна статтяАнна Міщенко виграла змагання серії IAAF World Challenge в Японії