Богдан Бондаренко починає сезон з найкращого результату світового топ-листа-2015

294
Богдан Бондаренко виграв змагання серії IAAF World Challenge – Seiko Golden Grand Prix – з найкращим результатом сезону в світі.

 
У секторі для стрибків у висоту Бондаренко показав 2,37 м, які подолав з другої спроби. До цього українець перелітав планку на висоті 2,20 і 2,31 м. Попередній лідер сезону, китаєць Говей Чжан, завершив змагання з результатом 2,28 м.
 
Нагадаємо, що Анна Міщенко перемогла з бігу на 1500 метрів також з найкращим результатом сезону в світі – 4.02,47 хв. І для Богдана, і для Анни змагання в Японії стали першим міжнародним стартом цього року.
 
Ще одна українка, Ірина Новожилова, виступала в секторі для метання молота, де стала восьмою – 66,86 м. Перемогла словачка Мартіна Храснова (74,27 м).
 
Найкращий результат сезону в світі показав також кенієць Бернард Нганга з бігу на 3000 метрів з перешкодами (8.23,77 хв).
 
У секторі для потрійного стрибка колумбієць Алексіс Копелло переміг з результатом 17,24 м, проте очолити світовий топ-лист сезону з цим показником йому завадив вітер (+3,3 м/с). Та все ж найкращий результат сезону залишився саме за ним – 16,95 м у першій спробі.
 
Читайте також:
Попередня статтяСвітове лідерство Пауелла й Ібаргуен й інші результати з Кінгстона
Наступна статтяЛуцький стадіон «Авангард» незабаром зможе приймати легкоатлетів?