Легкоатлетичний вік-енд. ТОП-три від Бондар і 200 метрів від Гуцола

273
Минулого вік-енду, як уже повідомлялося на сайті ФЛАУ, українці чудово показали себе на змаганнях серії IAAF World Challenge в Дакарі й Генгело. Проте ці старти були не єдиними, де виступали наші атлети.

Анастасія Бондар фінішувала третьою з бігу на 400 метрів на міжнародних змаганнях в Ордегемі (Бельгія) — 53,24 с.

Євген Гуцол, коронною дистанцією якого є 400 метрів, на турнірі в Пітешті (Румунія) спробував сили на 200-метрівці і став четвертим (21,41 с).

На півмарафоні у Гетеборгу (Швеція) Тетяна Рибальченко з результатом 76.09 хв була 11-ю серед жінок, а Ігор Порозов у змаганнях серед чоловіків фінішував 14-м (66.50 хв). Обоє встановили особисті рекорди.

Попередня статтяFBK Games. Земляк перемагає, ще двоє українців – у трійках
Наступна статтяЗірки української легкої атлетики виступлять на турнірі в Остраві