Оксана Окунева: «Планувати результати на літній сезон не надто беремося»

234
Минулого року срібний призер молодіжного чемпіонату Європи-2011 Оксана Окунева від старту до старту покращувала особисті рекорди зі стрибків у висоту. На Меморіалі Віктора Лонського їй вдалося злетіти на 1,98 м, на командному чемпіонаті Європи стати другою, на чемпіонаті Європи в Цюриху увійти до шістки найсильніших. Але як буде цього сезону, які вершини їй підкоряться, спортсменка не береться прогнозувати.

 
«Взимку у мене була травма. Через неї підготовку до літнього сезону ми почала пізніше, ніж зазвичай, тому й планувати результати поки що особливо не беремося», – зізнається Оксана.
 
У травні Окунева вже взяла участь у кількох міжнародних змаганнях. На етапі «Діамантової ліги» в Досі вона стала восьмою (1,85 м), а на змаганнях серії IAAF World Challenge у Пекіні посіла четверту сходинку (1,88 м). «Уже за кілька днів у мене продовжиться так званий змагальний період. 31 травня виступатиму на турнірі в Ополе, у Польщі, а 4 червня — на етапі «Діамантової ліги» в Римі. Потім візьму участь у командному чемпіонаті України (8-10 червня) і після нього відновлю більш посилені тренування», – розповіла Оксана.