Пряма відеотрансляція командного чемпіонату України-2015

244
8-10 червня у м. Кіровоград на стадіоні «Зірка» відбудеться командний чемпіонат України з легкої атлетики.
 
Федерація легкої атлетики України запрошує глядачів завітати на трибуни та підтримати наших спортсменів, а представників ЗМІ долучитися до висвітлення змагань.
 
У Кіровограді найкращі вітчизняні легкоатлети, переможці та призери Олімпійських ігор і чемпіонатів світу боротимуться за право потрапити на командний чемпіонат Європи (20-21 червня, Чебоксари, Росія), а також виконуватимуть нормативи для відбору на чемпіонат світу (22-30 серпня, Пекін, Китай).
 
Чемпіонат України розпочнеться 8 червня о 9:45. Урочисте відкриття змагань відбудеться того ж дня о 16:30. Ознайомитися з розкладом можна за лінком: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2015/2015.06.08-10_kirovohrad/2015.06.08-10_rozklad5.pdf
 
Акредитація для ЗМІ: odanylenko@flau.org.ua
 
Вхід на чемпіонат України ВІЛЬНИЙ!
 
А для тих уболівальників, фахівців та представників ЗМІ, які не зможуть побувати на стадіоні «Зірка», Федерація легкої атлетики повідомляє про те, що на каналі ФЛАУ у Youtube буде вестися у повному обсязі пряма трансляція змагань!
 
За посиланням https://www.youtube.com/user/UkrainianAthletics ви вже зараз можете знайти п’ять відеоканалів (по кількості сесій), які будуть активуватися перед початком змагань. Представники ЗМІ можуть брати з них «код для вставки» та вставляти на свої інтернет-ресурси. Також за декілька годин після завершення кожної сесії за цим самим посиланням автоматично буде з’являтися запис змагань, який можна буде закачати.
Попередня статтяВіталій Корж — двічі другий на змаганнях в Австрії
Наступна стаття«Дитяча легка атлетика ІААФ» набирає популярність в Івано-Франківську