Ігор Гоцул зустрівся з легкоатлетичним активом Кіровоградщини

239
Під час командного чемпіонату України, який проходив у Кіровограді, відбулася зустріч місцевого легкоатлетичного активу з президентом ФЛАУ Ігорем Гоцулом.
 
Приводом для неї послужили декілька проблем, які заважають розвиватися легкій атлетиці на Кіровоградщині. Велика кількість змагань, які у нинішньому сезоні відбудуться у Кіровоградській області (15 чемпіонатів та Кубків національного рівня), це з одного боку додає престижу, допомагає розвитку легкої атлетики у регіоні, але з іншого – велика відповідальність, що супроводжується величезним обсягом робіт, які треба виконати. Для виконання цих робіт необхідні неабиякі ресурси – як людські, так і матеріальні. І у Федерації легкої атлетики Кіровоградської області зізнаються – не вистачає ні першого, ні другого.
 
Окрім цього, актив ФЛАКО скаржиться на пасивність місцевої влади – як міської, так і обласної. Хоча влада чи не в першу чергу має бути зацікавленою у проведенні у регіоні такої кількості престижних змагань. Адже це сприяє як популяризації здорового способу життя у місті та області, так і фінансовим вливанням. За попередніми підрахунками, учасники та гості змагань упродовж сезону залишать на Кіровоградщині 10 мільйонів гривень (проживання, харчування тощо), і це не враховуючи ще оренди спортивних арен. Також тренери скаржилися на слабке фінансування ДЮСШ з місцевого бюджету.
 
Президент ФЛАУ порадив кіровоградському легкоатлетичному активу не витрачати сили на чвари та конфлікти, які останнім часом мають місце у місцевій федерації, а гуртом, командою шукати спонсорів, меценатів. Зі свого боку пообіцяв задіяти доступні йому важелі впливу на місцевих чиновників.