Склад збірної України на командний чемпіонат Європи-2015

61
Виконком ФЛАУ затвердив персональний склад національної збірної України з легкої атлетики, яка 20-21 червня у Чебоксарах (Росія) візьме участь у командному чемпіонаті Європи (суперліга).
 
До делегації увійшли 46 атлетів (23 чоловіка та 23 жінки) та 22 офіційні особи.
 
ЧОЛОВІКИ
 
П/н
Прізвище, імя
Вид
1
Корж Віталій
100м, 4х100м
2
Смелик Сергій
200м, 4х100м
3
Бутрим Віталій
400м, 4х400м
4
Копанайко Сергій
110м з/б
5
Мельников Станіслав
400м з/б, 4х400м
6
Супрун Володимир
4х100м
7
Ібрагімов Еміль
4х100м
8
Бодров Ігор
4х100м
9
Гуцол Євген
4х400м
10
Дзюбенко Назарій
4х400м
11
Бураков Володимир
4х400м
12
Неледва Тарас
довжина
13
Ястребов Віктор
потрійний
14
Яковенко Дмитро
висота
15
Єрьомін Іван
жердина
16
Савицький Дмитро
ядро
17
Рижий Роман
диск
18
Виноградов Євген
молот
19
П’ятниця Олександр
спис
20
Маслов Станіслав
800м, 1500м
21
Слободенюк Вадим
3000м з/п
22
Стрєбков Іван
3000м
23
Киц Володимир
5000м
 
 
ЖІНКИ
 
П/н
Прізвище, імя
вид
1
Погребняк Наталя
100м, 200м, 4х100м
2
Ткачук Вікторія
400м, 4х400м
3
Плотіцина Анна
100м з/б, 4х100м
4
Тітімець Анна
400м з/б, 4х400м
5
Строгова Наталія
4х100м
6
Кащеєва Вікторія
4х100м
7
Стуй Христина
4х100м, 4х400м
8
Земляк Ольга
4х400м
9
Логвіненко Аліна
4х400м
10
Бібік Ольга
4х400м
11
Гришутіна Крістіна
довжина
12
Пташкіна Тетяна
потрійний
13
Геращенко Ірина
висота
14
Козлова Катерина
жердина
15
Облещук Галина
ядро
16
Семенова Наталя
диск
17
Новожилова Ірина
молот
18
Гацько-Федусова Анна
спис
19
Ткачук Анастасія
800м
20
Твердоступ Тамара
1500м
21
Шаталова Марія
3000м з/п
22
Тобіас Наталія
3000м
23
Погорельска Вікторія
5000м

 

ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
П/н
Прізвище, імя
 Посада
1
Гоцул Ігор
Голова делегації, президент ФЛАУ
2
Даниленко Олександр
Прес-секретар ФЛАУ
3
Тиртишник Вячеслав
В.о. держтренера, головний тренер зі стрибків
4
Островський Максим
Начальник команди, НМЗ
5
Голуб Олена
Тренер
6
Єрьомін Олександр
Тренер
7
Ольховнікова Ірина
Головний тренер зі спринту
8
Бризгін Віктор
Тренер
9
Чередниченко Валерій
Тренер
10
Гудим Микола
Тренер
11
Кончиц Анатолій
Головний тренер з метаннь
12
Гурневич Микола
Тренер
13
Андрущенко Юрій
Головний тренер з видів витривалості
14
Мазур Євген
Тренер
15
Фадеєв Олександр
Тренер
16
Боярська Наталя
Лікар
17
Мельник Валерій
Лікар
18
Мінченко Максим
Масажист
19
Савченко Євген
Масажист
20
Парфенюк Віктор
Масажист
21
Подакін Віталій
Масажист
22
Зорнік Володимир
Тренер