Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 16-19 липня у Ескільстуні (Швеція) візьме участь в чемпіонаті Європи серед юніорів. До неї увійшло 39 атлетів (21 юніор та 18 юніорок).
ЮНІОРИ
Тютюнников Михайло
|
400 м
|
Сумська обл.
|
Сеник Станіслав
|
800 м
|
Івано-Франківська обл.
|
Фесенко Роман
|
800 м
|
Київська обл.
|
Аліксійчук Андрій
|
1500 м
|
Донецька обл.
|
Чесак Микита
|
400 м з/б
|
Дніпропетровська обл.
|
Назарук Артур
|
400 м з/б
|
Львівська обл.
|
Шевченко Сергій
|
3000 м з/п
|
Київська/Дніпропетровська обл.
|
Жолоб Олександр
|
ходьба 10000 м
|
Київська обл.
|
Баранніков Олександр
|
висота
|
Житомирська обл.
|
Ільницький Андрій
|
висота
|
Львівська/Вінницька обл.
|
Кравчук Вадим
|
висота
|
Львівська обл.
|
Мазур Владислав
|
довжина
|
Житомирська обл.
|
Гончаренко Сергій
|
довжина
|
Полтавська обл.
|
Резанов Олександр
|
довжина
|
м. Київ
|
Безніс Павло
|
потрійний
|
Харківська обл.
|
Давиденко Антон
|
потрійний
|
Дніпропетровська обл.
|
Федосов Юрій
|
ядро
|
Харківська обл.
|
Іваночко Василь
|
ядро
|
Івано-Франківська обл.
|
Мисливчук Володимир
|
молот
|
Івано-Франківська/Рівненська обл.
|
Литвиненко Костянтин
|
молот
|
Дніпропетровська обл.
|
Лопушенко Микола
|
молот
|
м. Київ
|
ЮНІОРКИ
Калістратова Аліна
|
100 м, 200 м
|
Харківська обл.
|
Жмурко Анна
|
800 м
|
Чернігівська обл.
|
Мороз Юлія
|
1500 м
|
Київська обл.
|
Маляренко Олена
|
100 м з/б
|
Харківська обл.
|
Хабіна Яна
|
400 м з/б
|
м. Київ
|
Суслик Ганна
|
ходьба 10000 м
|
Івано-Франківська обл.
|
Бабінчук Анна
|
ходьба 10000 м
|
Івано-Франківська обл.
|
Левченко Юлія
|
висота
|
м. Київ
|
Костюк Валерія
|
висота
|
м. Київ
|
Корсун Ольга
|
довжина, потрійний
|
Полтавська обл.
|
Дьяченко Дар’я
|
потрійний
|
Дніпропетровська обл.
|
Попова Катерина
|
потрійний
|
Донецька обл.
|
Зюзіна Ольга
|
жердина
|
Київська обл.
|
Чередниченко Катерина
|
диск
|
Дніпропетровська обл.
|
Дунаєвська Анна
|
диск
|
Сумська обл.
|
Суханова Єлізавета
|
молот
|
Дніпропетровська обл.
|
Сахно Вікторія
|
молот
|
Київська обл.
|
Голда Вікторія
|
молот
|
Київська обл.
|
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
Єднак Валерій
|
керівник делегації
|
Ємельянцев Валерій
|
старший тренер
|
Степанова Тетяна
|
тренер
|
Сташко Ігор
|
тренер
|
Шевчук Микола
|
тренер
|
Курочка Алла
|
тренер
|
Пустовойт Ірина
|
тренер
|
Олійник Віктор
|
тренер
|
Маланюк Ярослав
|
тренер
|
Савченко Євген
|
лікар-масажист
|
Мельник Валерій
|
лікар
|