На Івано-Франківщині відбулися Малі Олімпійські ігри!

262
3-го липня в літньому оздоровчому таборі «Лімниця», що знаходиться в с. Вістова (Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) проходило справжнє спортивне свято – Малі Олімпійські ігри!
 
Організовували захід Івано-Франківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.
 
Як і на повноцінних Олімпійський іграх, спочатку була офіційна церемонія відкриття, команди-учасниці виходили під урочистий марш. А далі, кожен загін оригінальною речівкою представив себе, перед гостями свята були представлені показові номери у виконанні юних талантів.
 
З вітальним словом до всіх звернувся президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, побажавши всім перемоги та миру, а також досягнення Олімпійських висот. А опісля розпочалось найголовніше – команди стали на старт.
 
Так, для всіх були запропоновані естафети та вправи за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», зокрема діти змагались в естафетах з кільцями, стрибками через бар’єри, класиках, а заключним видом змагань став естафетний біг (8х30 м).
 
Оскільки змагання були командними, то переможці та призери визначались за підсумками всіх 6 видів естафет. Отож, команди розташувались у такому порядку:
1 місце – «220 Вольт» (24 оч.)
2 місце – «Спідбой» (23 оч.)
3 місце – «Говерла» (18 оч.)
4 місце – «Скорпіони» (15 оч.)
5 місце – «Снікерси» (12 оч.)
 
Всі переможці та призери змагань отримали медалі, грамоти та цінні подарунки від організаторів заходу.
 
Фотогалерею змагань можна переглянути за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяПовернення збірної України з Кубка Європи з багатоборств
Наступна статтяОбираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України червня!