Олексій Касьянов: «Радий, що допоміг команді, але результатом не задоволений»

232
Для Олексія Касьянова нинішній рік складався не дуже вдало. Взимку зламав руку, минулого місяця зазнав ушкодження під час змагань у Чехії, через яке достроково припинив боротьбу на турнірі. Але на Кубку Європи з багатоборства у Франції тим не менш став найкращим серед українців і другим в індивідуальному заліку.
 
– Взагалі мій результат (8105 очок) слабкий. Я готувався в цьому році показувати результат набагато кращий. Просто травма така прикра, вона не дуже велика, і я думаю, що я вже за тиждень не буду відчувати ніякого дискомфорту. Але на цих змаганнях вона мені трохи завадила виступити. Проте, я звичайно задоволений. Задоволений тим, що допоміг команді. І команда – усі молодці, що старалися, йшли до кінця. Це командні змагання, і я не вважаю, що я зробив щось таке видатне. Тут кожен спортсмен виступив добре.
 
– Травма – це ви маєте на увазі та, що ви в Кладно отримали?
 
– Так, я там стрибав з жердиною, і вітер був сильний. В мене здуло трохи жердину, і я потягнув м’язи живота і не встиг їх до кінця до Кубку Європи долікувати. Будь який рух при штовханні ядра тощо, де беруть участь м‘язи,– відчувається ще невеликий дискомфорт. Точніше навіть страх, щоб не травмуватися. Починав усі види робити у півсили, а потім вже по ходу змагань намагався додати в результатах.
 
– Окремими своїми видами якимись задоволені?
 
– Я б не сказав, що у якомусь виді я показав гарний результат. Я задоволений своїм станом, відчуваю, що можу додати більше очок.
 
– Ви показали, за вашими словами, низький результат. Але тим не менш він гарантував вам друге місце. Значить, в усіх учасників щось не пішло. Можливо якісь зовнішні фактори вплинули?
 
– Погода була дуже спекотною. Я навіть не пам’ятаю, щоб колись змагався в таку температуру. Стадіон практично без тіні, важко було. Навіть хлопці, ті ж британці, які у Кладно три тижні тому у мене вигравали і 400 м, і 100 м, зараз показали відверто слабкі результати.
 
– Не можу не задати вам запитання щодо виступу вашої дружини – Анни. Вона завершила змагання після перших трьох видів. Що сталося?
 
– У Ані загострилася стара травма, яка непокоїла її ще на Олімпіаді-2012. І ніби все гарно вже було, і та травма навіть після змагань у Кладно не боліла. Але потім провели одне тренування, трошки додали гострих вправ, щоб швидше увійти у форму, і вона знову загострилася. Зараз доводиться її лікувати.
 
– Тобто, вона вже з травмою їхала до Франції?
 
– Так вийшло, що ми обоє їхали з ушкодженнями. Сподівалися, що зможемо виступити. В мене вийшло, у Анни – ні.
Попередня статтяСтаніслав Маслов установив рекорд у Соттвілі-ле-Руан
Наступна статтяАліна Фьодорова: «Їхала за нормативом на чемпіонат світу, а вийшло, що виграла»