Молодіжний чемпіонат Європи-2015. Другий день — дві медалі

291

Збірна України відкрила лік медалям молодіжного чемпіонату Європи. Спочатку
«бронзу» з потрійного стрибка виграла Тетяна Пташкіна, а за кілька годин Таллінн побачив і «бронзовий» фініш у виконанні Людмили Оляновської (спортивна ходьба на 20 км).

Протягом половини дистанції Оляновська йшла в одній групі з чешкою Анежкою Драхотовою і росіянкою Марією Пономарьовою. Проте після десяти кілометрів суперниці поступово почали відриватися. У підсумку, Людмила фінішувала третьою (1:28.41 год), поповнивши тим самим власну колекцію нагород з молодіжних чемпіонатів Європи — два роки тому вона виграла «срібло». Драхотова в Таллінні стала другою (1:27.25), а Пономарьова перемогла з рекордом чемпіонатів — 1:27.17 год.

Сергій Регеда замкнув вісімку фіналістів з метання молота. У найкращій зі спроб українець показав 69,42 м. Чемпіоном Європи серед молоді став британець Нік Міллер (74.46 м).

Владислав Лобченко був 15-м зі спортивної ходьби на 20 км (1:31.34 год). Андрій Гречковський тримався у першій десятці, однак після половини дистанції його було дискваліфіковано. Переміг росіянин Ніколай Марков (1:23.49 год).

Сергій Крук був 12-м зі стрибків у довжину (7,28 м). Виграв змагання німець Фабіан Гайнле (8,14 м).

Юлія Должкова показала найкращий результат сезону з бігу на 100 метрів з бар’єрами (13,55 с), проте для потрапляння до фінальної вісімки цього виявилося недостатньо. Вона десята. Найшвидшою у півфіналі була швейцарка Ноемі Цберен, яка повторила рекорд чемпіонату — 12,88 с.