Ескільстуна-2015. Чотири кваліфікації від українців

296

Під час вечірньої програми в перший день юніорського чемпіонату Європи був і дощ, і ризиковані рішення, і емоції щастя й розчарування… У багатьох дисциплінах, у яких на старт виходили українці, бодай одному з наших атлетів удавалося пройти до наступного кола. Проте були й ті, кому попри сподівання й старання до подолання кваліфікації залишався лише один крок.

Андрій Аліксійчук виграв свій забіг на дистанції 1500 метрів (3.49,13 хв), що забезпечило йому вихід до фіналу.

Карина Чередниченко з восьмим результатом пройшла кваліфікацію з метання диска. У другій спробі вона показала 49,09 м. Анна Дунаєвська не змогла пробитися до основного кола змагань: метнувши снаряд на 43,92 м, вона посіла 18-те місце.

Кваліфікацію зі стрибків у висоту з першим результатом пройшов Олександр Баранніков (2,11 м). Для виходу в основне коло змагань вистачило б і 2,08 м, які подолав Вадим Кравчук. Однак зробив він це з другої спроби, що, на жаль, залишило його в кроці від шансу поборотися за медалі. Не все вдалося й Андрієві Ільницькому. Подолавши 1,95 м, він вирішив перенести висоту відразу на 2,05 м, проте планка не встояла.

Катерина Попова з 10-м результатом вийшла до основного кола змагань з потрійного стрибка (12,72 м). Зовсім трішки для цього не вистачило Ользі Корсун, вона 13-та (12,53 м). Дар’я Дьяченко — 17-та (12,13 м).

Не вдалося пробитися до фіналу з бігу на 800 метрів Анні Жмурко. З результатом 2.11,69 хв вона 19-та. На півфінальній стадії з бігу на 100 метрів зупинилася Аліна Калістратова. Вона 14-та (12,04 с).

На жаль, жодному з українців не вдалося пройти до основного кола змагань зі стрибків у довжину. Найближчим до потрапляння до числа 12-тки, яка й веде боротьбу за медалі, був Владислав Мазур. Ще минулого року він виступав у секторі для стрибків у висоту, а цього став 13-м з горизонтальних стрибків (7,03 м). Олександр Резанов (7,00 м) і Сергій Гончаренко (6,76 м) посіли 15-ту й 19-ту позиції відповідно.

Без нашої представниці відбудуться і стрибки з жердиною. Ольга Зюзіна в кваліфікації була 24-ю (3,65 м).

У вечірній частині програми розіграли два комплекти медалей. У секторі для штовхання ядра з рекордом чемпіонатів переміг поляк Конрад Буковєцкі (22,62 м). Біг на 10000 метрів виграв італієць Пьєтро Ріва (30.20,45 хв).

Попередня статтяЮніорський чемпіонат Європи-2015. Суслик і Бабінчук — з особистими рекордами