Збірна України вирушила на Європейський юнацький олімпійський фестиваль

8
Сьогодні, 25 липня, українські спортсмени вирушили до Тбілісі на XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль.
 
Побажати вдалих стартів та щасливої дороги спортсменам прийшли, зокрема, віце-президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов, голова Комісії атлетів НОК України, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова та інші почесні гості.
 
«Фестиваль – це дуже цікава форма змагань, адже він включає в себе не лише спорт, а й спілкування, культурну програму. Щиро зичу нашим атлетам успіху та перемог. Чекаємо гарних приводів для ще більш теплої зустрічі після закінчення змагань», – сказав на зустрічі Валерій Борзов.
 
Від імені спортсменів натхнення учасникам Фестивалю побажав директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, у минулому капітан збірної України з легкої атлетики Роман Вірастюк, подарувавши всім присутнім олімпійський вірш.
 
Вже стало доброю традицією проводжаючи атлетів на змагання, передавати прапор України від олімпійців, які вже мають у своєму активі медалі найпрестижніших змагань, юним спортсменам, які роблять свої перші кроки на олімпійських стартах.
 
Призерка Олімпійський ігор з легкої атлетики, голова Комісії атлетів НОК України Олена Говорова разом з медалістом XII літнього ЄЮОФ-2013, чемпіоном I Європейських ігор в Баку з плавання Андрієм Хлопцовим вручили синьо-жовтий стяг бронзовому призеру чемпіонату Європи серед юніорів зі спортивної гімнастики Едуарду Єрмакову та багаторазовій чемпіонці України з легкої атлетики серед юнаків Анастасії Колотій.
 
Фотографування на згадку сталофінальним акордом теплої зустрічі, після чого спортсмени відправились в аеропорт.
 
Вже завтра у Тбілісі відбудеться урочиста церемонія відкриття змагань, а з понеділка, 27 липня, українці, разом зі своїми однолітками з усього континенту, розпочнуть боротьбу за нагороди престижного спортивного форуму. Нагадаємо, в XIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі братимуть участь 18 українських легкоатлетів.
 
За матеріалами НОК України