Пекінський норматив від Пигиди та 11,09 на стометрівці від Погребняк!

244
У Кіровограді розпочався чемпіонат України з легкої атлетики, який є вирішальним етапом відбору на чемпіонат світу.
 
Наставники збірної України сподіваються, що на цьому чемпіонаті до 42-х атлетів, які вже виконали нормативи ІААФ на чемпіонат світу, додасться ще 7-9. Тобто разом з естафетами, український десант в Пекіні складатиме 60 спортсменів. І вже в перший день цей «план» почав виконуватися. Ще у кваліфікаційних забігах на 400 метрів чемпіонка Європи-2015 у приміщенні Наталія Пигида з Київщини вибігла з заповітних 52-х секунд – 51,13, таким чином майже на секунду покращивши свій найкращий результат сезону.
 
Дуже високий результат показала у бігу на 100 метрів лідер національного сезону харків’янка Наталія Погребняк. Вже у першому колі вона подолала цю дистанцію за 11,16 секунди. А фінал виграла з одним з найкращих показників в історії української легкої атлетики – 11,09!
 
Напруженою була боротьба також, зокрема, на чоловічій стометрівці. Адже там атлети, окрім медалей, боролися за місце в естафетній команді 4х100 метрів (індивідуальних нормативів на цій дистанції українці не мають). У підсумку, перше та п’яте місця розділили усього шість сотих. За відсутності Сергія Смелика з Луганщини, який через пошкодження до Кіровограду не поїхав (має норматив на 200-метрівці), змагання виграв сумчанин Віталій Корж – 10,37. За ним фінішували Роман Кравцов (10,39, Запорізька область), Володимир Супрун (10,40, Сумська обл.), Ігор Бодров (10,41, Харківська обл.) та Еміль Ібрагімов (10,43, Запорізька/Чернівецька обл.).
 
Загалом у перший день чемпіонату України було розіграно сім комплектів нагород. Також на вищу сходинку п’єдесталу пошану піднялися у метанні молоту – Альона Шамотіна (68.17, Дніпропетровська обл.) та Євген Виноградов (74.45, Київ/Київська обл.), у бігу на 110 м з бар’єрами – Артем Шаматрін (13,81, Київ/Дніпропетровська обл.), у бігу на 100 метрів з бар’єрами – Анна Плотіцина (13,07, Київська/Полтавська обл.), у стрибках з жердиною серед чоловіків – Олександр Корчмід (5.45, Київська/Хмельницька обл.).
 
З повними результатами можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Також нагадуємо, що на сторінці ФЛАУ у Youtube триває пряма трансляція чемпіонату України.