Два дні «Дитячої легкої атлетики ІААФ» на Івано-Франківщині

232

Минулими вихідними на Івано-Франківщині пройшли спортивні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

 

14 серпня у дитячому літньому оздоровчому таборі «Лімниця» (с. Вістова, Калуський р-н) відбулися малі Олімпійські ігри серед дітей, які там відпочивають. Захід організовували комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за підтримки Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області і за сприяння Івано-Франківського міського центру «Спорт для всіх» і відділення НОК України в Івано-Франківській області.
 

Як і на справжніх Олімпійських іграх перед початком відбулась офіційна церемонія відкриття змагань. Учасників привітали представники Японії, Африки й Індії. Голова комітету фізичної культури і спорту, президент ФЛА Івано-Франківської області Віталій Матешко побажав учасникам перемог, після чого почалося найцікавіше.
 
Було сформовано шість команд, які змагались у шести видах легкоатлетичних естафет — з кільцями, з бігу з бар’єрами, з метання спису і м’яча, з «класиків» і човникового бігу. Неочікувано напружена боротьба тривала у кожному виді змагань. Про інтерес дітей до заходу свідчить і той факт, що дві команди набрали однакову кількість очок і розділили четверту і п’яту сходинки. Всі переможці і призери отримали нагороди від організаторів заходу.
 
Наступного дня, на святкування 60-ї річниці з дня заснування Коломийської ДЮСШ № 1 відбулись змагання на стадіоні «Юність». Їм передували виступи колективів художньої самодіяльності, до всіх присутніх звернулись відомі спортсмени і функціонери області, а також були вручені пам’ятні відзнаки. Зокрема, за високий професіоналізм, розвиток спорту на Прикарпатті відзнаку президента обласної ФЛА отримала Коломийська ДЮСШ №1. Тренери відділення легкої атлетики отримали спеціальні подарунки, а тренери різних відділень були нагороджені пам’ятними грамотами від відділення НОК України в Івано-Франківській області, котрі вручали Віталій Матешко і Мирослав Карабін.
 
Після офіційної частини розпочались змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ», де у п’яти видах естафет узяли участь шість команд. Переможці та призери отримали нагороди від організаторів заходу.
За матеріалами ФЛА Івано-Франківської області
Попередня статтяСергій Бубка. Заява після переобрання віце-президентом ІААФ
Наступна статтяІгор Гоцул: «ФЛАУ домоглася компенсації за атлетів, які взяли російське громадянство»