Анна Касьянова: «На розминці відчула, як щось прострелило в нозі»

312
Відчутна втрата для української збірної у Пекіні. Як грім серед ясного неба пролунало оголошення диктора по стадіону «Пташине Гніздо», що чинна чемпіонка світу у семиборстві Анна Касьянова не стартує у змаганнях.
 
Прояснити ситуацію ми попросили саму Анну. Проте, догади, що все через травму, яка останнім часом переслідувала українку, зокрема завадила їй повноцінно виступити у липні на Кубку Європи, справдилися.
 
– Анно, коли ви зрозуміли, що не будете змагатися?
 
– Ми з тренером прийняли таке рішення на розминці. Я цього року нормально виступила лише на одному старті, у Чехії, стрибнувши у висоту усього на 1 м 73 см, показала нормальний результат – виконала норматив. Готова була непогано. Але минулого усього два тижні, вже вдома я травмувала ногу. Це було буквально 2 місяці тому. Перед Кубком Європи її трохи підлікувала, але, судячи з усього, поїхала до Франції недолікувавшись. Там смикнула неогу сильніше і посилила травму. Після того півтора місяці робила уколи, не бігала, лікувала, берегла ногу. І ось тут затірувала її на розминці. Але в шиповках, звісно, пішло навантаження, плюс швидка доріжка – все це далося взнаки.
 
Порозмовляли з лікарем, зробили відразу на місці УЗД. Нам сказали, що є розтягнення, але може бути й надрив. Звичайно, можна було знеболитися. Але я так подумала: на обезболюючих максимум, що я могла набрати, це 6300-6400 очок. Я зараз не хочу на такий результат виступати, і заради такого результату ризикувати не було сенсу. І з лікарем прийняли рішення, що буду зніматися зі змагань і лікуватися.
 
– Серйозно лікуватися плануєте почати вже тут, у Китаї?
 
– Треба спочатку обстежитися. Щось прострелило у мене в нозі. Я боялася, що це розрив. Слава Богу, його не має. Просто розтягнення сухожилля, яке було надірване. Хотілося б тут зробити МРТ. Якщо не вдасться – буду продовжувати мазати мазі, можливо з лікарем ще пораджуся, що робити. Поки що сказав три дні прикладати до ноги кригу. Ось, щойно сиділа, тримала кригу півдня.
Попередня статтяЄвген Виноградов: «Добре метати зранку мені рідко коли вдавалося»
Наступна статтяПекін-2015, день 1: втрата Касьянової та повернення Саладухи