Іван Лосєв: «Поворотів було забагато, але цього не помічаєш, фокусуєшся на суперниках»

373
До трійки учасників змагань у ходьбі на 20 км від України, окрім Ігоря Главана та Руслана Дмитренка, входив також Іван Лосєв. Він посів у Пекіні 40-е місце, показавши час година 26 хвилин 32 секунди.
 
– Є два варіанти: все добре, ти влучаєш, ти працюєш на максимальний результат, – так розпочав розповідь про свій виступ Іван Лосєв. – Але якщо якась криза, не пішло, тим більш в іншому часовому поясі, то вже найголовніше – фінішувати будь-якою ціною. Тому що сходити з дистанції – це найпростіше. А так в протоколі, для країни, та й для себе особисто престижно фінішувати на такому великому форумі. А психологічно, раз зійдеш – будем потім постійно сходити з дистанції.
 
– Так ви у підсумку задоволені собою чи ні?
 
– Я не задоволений сьогоднішнім виступом. Перша половина дистанції – ніби нормально. Важкувато, але був поруч з групою. А потім організм відмовився працювати. Максимум, все що міг, я сьогодні показав.
 
– На скільки погода заважала?
 
– Особисто мені жарко не було. Тренери на дистанції стояли, воду холодну подавали, щоб обливатися. Організатори спрацювали добре. Як на мене, тут більше часовий пояс відіграв свою роль. Ми приїхали 20-го серпня, сьогодні 23-є. Ніби вже адаптувався, але все одно, збій відбувся.
 
– Що скажете про трасу, адже тут коло складає усього один кілометр?
 
– У нас таке вже було. Тут більше поворотів, але нічого страшного, усі в рівних умовах. Цього не помічаєш, фокусуєшся на змаганнях, щоб попити води, за суперниками дивишся, час контролюєш – за скільки кілометр проходиш. І все.