ФЛАУ веде переговори з UCS про постачання легкоатлетичного обладнання

256
У Пекіні під час чемпіонату світу вирує не лише змагальне, а й ділове життя. Зараз у китайській столиці відкрилися тимчасові представництва усіх провідних компаній, які хоч якось задіяні в легкій атлетиці.
 
Цим користаються, зокрема, керівники Федерації легкої атлетики України, які регулярно проводять різноманітні ділові зустрічі, налагоджують контакти на перспективу. Зокрема, напередодні вони зустрілися з офіційними представниками американської фірми UCS, яка спеціалізується на виробництві та постачанні легкоатлетичного обладнання.
 
– Це фірма № 1 у світі по виробництву, зокрема, жердин, вона робить дуже якісне обладнання за досить помірними цінами, – розповідає президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Ми шукаємо такого партнера для Федерації, щоб оснастити стадіони, які вже реконструйовані, та які будуть реконструйовані, новим сучасним інвентарем та обладнанням. Робота ведеться в тісній кооперації зі Мінмолодьспорту. Наша мета – заключити довгостроковий контракт з особливими умовами для України – ексклюзивною знижкою та адекватною ціною. У цьому сенсі одним з найперспективніших ми бачимо можливе співробітництво з UCS, оскільки нас задовольняють її ціна та якість. Єдина тут складність – географічна відстань, яка розділяє наші країни. Але якщо ми працюємо з довгостроковим плануванням, це не проблема, оскільки морські перевезення відносно не дорогі, поставки займають два місяці.
 
Отже, така зустріч відбулася, ми розповіли про свої наміри, ми розповіли про наші плани і про свої вимоги до нашого можливого партнеру. Ми зустріли дуже високу зацікавленість з боку фірми UCS і домовилися про те, що найближчими днями продовжимо наші консультації, і, цілком ймовірно, що вони завершяться підписанням контракту. Поки що ми в продовження нашої зустрічі направили пропозицію з детальним переліком інвентарю та обладнання, які нам необхідні, і чекаємо на реакцію американської сторони.