Наталія Строгова: «Ще є над чим працювати, ще молода»

323
Для Наталії Строгової пекінський форум – перший чемпіонат світу в кар’єрі. Дебютний результат Наталії у першому колі 200-метрівки – не надто високі 23,25 секунди і 30-те місце. Проте, позитивні враження від участі в змаганнях також залишилися.
 
– Для мене це дебют на чемпіонаті світу, до цього були лише чемпіонати Європи. Враження просто неймовірні, особливо від того, як місцеві жителі уболівають за своїх – це просто класно.
 
– 23,25 – певно, сподівалися на кращий час?
 
– Звичайно, завжди хочеться швидше бігати. Готова на багато швидше, не знаю, чому так вийшло. Додала в старті, додала у бігу з ходу. Але все разом сумістити не вийшло. Ще є над чим працювати, ще молода (сміється).
 
– Хвилювання було?
 
– Боялася боятися. А коли вийшла на доріжку, як у свою тарілку потрапила.
 
– Що вам комфортніше бігти – 100 чи 200 метрів?
 
– 200 метрів комфортніше, але сто – цікавіше. На стометрівці більш дрібна робота: зробив старт і набіг. А ту т треба розділити відрізок: десь відпустити себе, десь набігти.
 
– Як триває підготовка до естафети з урахуванням того, що через травму не зможе бігти Наталія Погребняк?
 
– Потрохи тренуємося, часу ще вистачає. Дуже дівчата переживають за Наташу. Вона – лідер, і трапилася така неприємність. Дай Бог, щоб вона швидше видужала і повернулася в команду, ми дуже переживаємо.