Наталія Лупу: «Результат достатньо високий, але хочеться медаль»

265
Наталія Лупу посіла шосте місце у фінальному забігу на 800 метрів – 1 хвилина 58,99.
 
Під час забігу суперниці буквально затисли Наталію усередині групи. Вирватися з оточення вийшло лише на останній сотні метрів. Але ривок забрав чимало сил, і наздогнати втікачок українка не зуміла.
 
– По тактиці все зробила, як говорив тренер. На віражі я не обганяла, бо багато сил витрачається. За 300 метрів до фінішу усі почали набігати, я з ними. Сили були. За 200 метрів також почали усі «включатися», а мені потрібно було по віражу. Я по тактиці сьогодні не впоралася, ось і вийшло шосте місце. На фініші виклалася уся без залишку, але який відрив був перед останніми ста метрами, такий і залишився. Я зробила великі помилки у тактиці, а на 800-метрівці такого не пробачають. Можна було боротися за трійку призерів. Це було для мене тут реально.
 
– Тим не менш, знову вдалося вибігти з хвилини 59 секунд.
 
– Такі біга самі по собі вдаються швидкими. Я не скажу, що зараз мені було важче, ніж у півфіналі. Все було чудово. Я не відстала і на фініші набігала з усіх сил. Але програла тактично.
 
– Вам не пропонували завтра бігти у фіналі естафети 4х400 м?
 
– Поки що ні.                                                                                  
 
– А якщо запропонують, побіжите?
 
– А чом би і ні. Я не втомилася. Да й до естафети ціла доба. Можливо це я кажу на емоціях, але якщо мені запропонують – з задоволенням побіжу, допоможу команді посісти гарне місце.
 
– Зараз ви не дуже задоволені собою. А якби вам перед чемпіонатом світу сказали: «Наташа, хочеш шосте місце у Пекіні?», – щоб відповіли?
 
– Звичайно б погодилася. А зараз незадоволена. Тому, що розумію, що можна було боротися за більш високе місце. І налаштовувалися на нього. Результат достатньо високий, це здорово. Але хочеться медаль.
 
– Модель підготовки, яка була у цьому сезоні, залишиться і на наступний, олімпійський, чи будете щось міняти?
 
– Цей рік вийшов не поганим, тому скоріш за все що ні. Проте, це ще будемо обговорювати з тренером. До цього чемпіонату світу ми підготувалися чудово. Сенс щось міняти? Звичайно, зараз прикро, але це урок перед Олімпіадою щодо тактики. Це не суперниці у мене виграли, а я програла їм тактично.
Попередня статтяОлена Попова не вийде на старт у марафоні
Наступна статтяПекін-2015, день 8: шосте місце Наталії Лупу та шлях до фіналу естафети 4х400 м