Богдан Бондаренко – срібний призер чемпіонату світу!

283
На мажорній ноті завершився для України чемпіонат світу-2015. У стрибках у висоту Богдан Бондаренко, який 30 серпня відзначає день народження, виграв срібну нагороду!
 
Після стрибків на позначці 2 м 33 см у секторі висотників залишилося 5 атлетів з 14-ти, що розпочинали фінальні змагання. З них троє – наш Богдан Бондаренко, китаєць Жанг Гоувей та канадець Дерек Друан – на попередніх висотах жодного разу не схибили. Проте, 2.36 жодному не підкорилися, і склалася ситуація, що три атлети ділили між собою перше місце. Для визначення переможця судді призначили перестрибування. Спочатку дали трійці лідерів ще по одній спробі на висоті 2.36, а коли знову усі стрибки виявилися хибними, трошки опустили планку – на 2.34. Цю позначку зумів покорити лише Друан. Отже, канадцю дісталося «золото», а Бондаренку та Гоувею були вручені срібні нагороди.
 
Також у останній день чемпіонату світу наша естафетна жіноча команда 4х400 метрів у складі Ольга Земляк, Наталія Пигида, Наталія Лупу та Ольга Ляхова фінішувала шостою з найкращим результатом у сезоні – 3 хвилини 25,94 секунди. Окрім цього в марафонському бігу Катерина Карманенко, також з найкращим результатом у сезоні (2:43.12), стала 31-ю.
 
 Дисципліна
 Раунд
 Атлети
 Результат
 Місце
 Марафон
 ФІНАЛ
 Катерина Карманенко
 2:43.12SB
 31
 Висота
 ФІНАЛ
 Богдан Бондаренко
 2.33
 2!!!
 Естафета 4х400 м
 ФІНАЛ
 Ольга Земляк, Наталія Лупу, Наталія Пигида, Ольга Ляхова
 3.25,94 SB
 6
Отож, збірна України завершила чемпіонат світу у Пекіні з двома нагородами – сріблом Богдана Бондаренка у стрибках у висоту та бронзою Людмили Оляновської у ходьбі на 20 км. Це дозволило нашій команді у медальному заліку посісти 22- місце. А найкращими у китайській столиці були кенійські атлети, які здобули 16 нагород, з яких 7 – золоті.