П’ять рекордів України в Іллічівську

239
19-20 вересня в Іллічівську відбувся Кубок України серед ветеранів. Вперше ці змагання, через тимчасову окупацію АР Крим, були перенесені з Ялти до Іллічівська.
 
Всупереч побоюванням, нове місце виявилося щонайменше не гіршим за попереднє за багатьма факторами. Зручний, затишний стадіон «Шкільний» з новим покриттям та привітним персоналом отримав схвальні відгуки від учасників. Єдине що – тут поки що не можна проводити змагання з довгих метань.
 
Серед результатів в першу чергу необхідно відзначити п’ять рекордів України серед ветеранів, які були зафіксовані на Кубку України. Три з них – на рахунку киянки Валентини Крепкіної (50+): в стрибках у висоту (1.40), в стрибках у довжину (4.76) та у потрійному стрибку (10.51). Також найвищі національні досягнення встановили Віктор Попко з Дніпропетровщини у стрибках у довжину – 6.09 (45+), та Олег Крамар з Одещини у стрибках у висоту – 1.93 (50+).
 
За рейтингом WMA найкращий результат серед чоловіків – у Олега Крамара – 96,50 очок, серед жінок – у Валентини Литвин з Харківської області, яка в віковій групі 65+ на дистанції 1500 метрів показала час 6.23,81, що відповідає 91,94 очкам.
 
У командній першості у першій групі перемогла Харківська область, у другій – Черкаська, у третій – Хмельницька.
Попередня статтяСпеціалісти з метання списа зберуться у Фінляндії
Наступна статтяРодина тренерів з Донецька приїхала до Луцька підіймати спорт