Відбулося засідання Комісії атлетів ФЛАУ

223
27 жовтня відбулося засідання Комісії атлетів ФЛАУ. На зустрічі також були присутні президент ФЛАУ Ігор Гоцул і генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь.

 
Керівники ФЛАУ відповіли на питання атлетів щодо реформи у спорті і розподіл бюджетних коштів, обговорили питання необхідності створення умов і пошуку можливостей для відновлення спортсменів після важких тренувань і травм, а також тривалість змагального сезону у юнацькій і юніорській категоріях і потенційну можливість його розширення.
 
Атлети поділилися з президентом ФЛАУ враженнями від навчально-тренувальних зборів: умовами для тренувань, відновлення, якістю харчування. Наразі триває опитування всіх спортсменів через анонімне анкетування. Його результати будуть проаналізовані і представлені на найближчому засіданні Виконкому ФЛАУ. Якщо ви не отримали анкету, напишіть, будь ласка, про це у повідомленні на офіційній сторінці Комісії атлетів у Facebook, вказавши місце вашого НТЗ.
 
Під час зустрічі Ігор Гоцул розповів атлетам про міста, в яких наразі будуються арени або ведуться переговори про створення умов для підготовки атлетів. У свою чергу, спортсмени поділилися своїм баченням щодо потенційного розширення місць для підготовки та тренувань і необхідного для них інвентарю.
 
Голова Комісії атлетів ФЛАУ Наталія Добринська розповіла про засідання Комісії атлетів ЄОК, у якому вона брала участь. На ній, зокрема, мова йшла про питання антидопінгу, проекти МОК (створення олімпійського каналу, освітньої платформи для спортсменів), Європейський юнацький олімпійський фестиваль і Європейські ігри.
 
Під час зустрічі Комісії атлетів ФЛАУ було запропоновано кілька змін до положення Комісії атлетів ФЛАУ і обговорено створення її сайту або блогу, де б не лише повідомлялося про ініціативи, а й містилася необхідна і корисна для спортсменів інформація.