IAAF назвала останніх претендентів на титул Атлет року та зібралася вирішувати долю Росії

311
Сьогодні, 13 листопада, о 20:00 за київським часом розпочнеться 201-е засідання Ради Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій. Воно пройде у режимі телеконференції під головуванням президента IAAF Себастіяна Кое.
 
Головний пункт порядку денного – рішення тимчасово призупинити членство в IAAF Всеросійської Федерації легкої атлетики. Воно буде прийняте шляхом голосування (одна людина – один голос) між членами Ради IAAF. У разі рівності голосів, вирішальним буде голос Себастіяна Кое. Представник ВФЛА Міхаіл Бутов у дебатах та голосуванні брати участі не зможе.
Рада IAAF складається з 27-ми обраних членів, в тому числі президента IAAF, чотирьох віце-президентів, казначея, по одному представнику усіх континентальних Асоціацій та 15-ти індивідуальних членів.
 
***
 
IAAF назвала останніх претендентів на титул Атлет року та Атлетка року. Від спортивної ходьби ними стали чемпіони світу-2015 словак Матей Тот (50 км) та китаянка Лю Хун, яка до того ж встановила цього року світовий рекорд – 1:24.38. Від позастадіонних видів легкої атлетики до цього списку потрапили переможці чемпіонату світу-2015 з кросу кенійці Джефрі Камворор та Агнес Тіроп.
 
Таким чином, разом з ними до остаточного списку номінантів увійшли: у чоловіків – Сергій Шубенков (Росія), Усейн Болт (Ямайка), Мо Фара (Велика Британія), Еліуд Кіпчоге та Джуліус Йєго (обидва – Кенія), Крістіан Тейлор та Ештон Ітон (обидва – США); у жінок – Зузана Гейнова (Чехія), Дафна Шипперс (Нідерланди), Гензебе Дібаба та Маре Дібаба (обидві – Ефіопія), Катаріна Ібаргуен (Колумбія), Аніта Влодарчик (Польща) та Джессіка Енніс-Гілл (Велика Британія).
 
17-18 листопада буде оголошено шорт-лист претендентів (трійки у чоловіків та жінок), після чого Рада IAF обере найкращих атлета та атлетку року.
Попередня статтяІгор Гоцул завітає на «Шустер LIVE»
Наступна статтяРосія відсторонена від участі в міжнародних змаганнях та позбавлена двох світових форумів