На Волині розвивають сільський спорт

234
Три районні центри Волинської області у жовтні-листопаді цього року отримали сучасні спортивні комплекси. Їх звели у Маневичах, Любешові та Камені-Каширському в рамках співробітництва Федерації легкої атлетики Волині та Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».
 
Спорткомплекси містять не лише сучасні легкоатлетичні доріжки, але й майданчики для гри у міні-футбол, баскетбол та волейбол.Загалом на облаштування об’єктів у кожному із міст витрачено близько півтора мільйона гривень. Доріжки та ігрові майданчики мають штучне освітлення. На них вже займаються легкоатлети місцевих ДЮСШ. На черзі у розбудові – райцентр Ківерці. Спортивні майданчики тут вже відкрито, а от новенькі легкоатлетичні доріжки місцевий стадіон «Колос» отримає вже навесні.
 
Нагадаємо, що підписаний Меморандум про взаємовідносини щодо розвитку фізичної культури і спорту між Фондом та Громадською організацією «Федерація легкої атлетики Волинської області» передбачає спорудження легкоатлетичних стадіонів у кожному районному центрі області. На початку вересня цього року відбулося урочисте відкриття оновленого стадіону «Авангард» у Луцьку, на якому відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді.
Попередня статтяУ Луцьку відбувся чемпіонат України-2015 з кросу
Наступна статтяIAAF назвала трійки претендентів на титули Атлет та Атлетка року