6 легкоатлетів номіновано на премію Junior Sports Awards!

232
16 січня 2016 року на НСК «Олімпійський» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія нагородження спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якої підтримати юніорів на шляху до підкорення Олімпу.
 
Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами юних українських спортсменів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.
 
Серед номінантів – 6 легкоатлетів! Срібний призер юнацького чемпіонату світу та переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю Михайло Гаврилюк (метання молоту) претендує на звання «Сенсація року».
 
«Досягненням року» можуть визнати рекорд України та юнацьких чемпіонатів світу з метання молоту Гліба Піскунова, встановлений в золотому для нього Калі-2015.
 
У номінації «Сподівання року» (кращі спортсмени віком до 17 років) представлено одразу два легкоатлети: багатоборка Аліна Шух (бронзова призерка юнацького чемпіонату світу) та висотник Дмитро Нікітін (срібний призер чемпіонату світу та переможець ЄЮОФ).
 
Владислав Малихін, який на юнацькому чемпіонаті світу виборов з особистим рекордом срібну нагороду у стрибках з жердиною, причому виступаючи з чужими жердинами (власні з вини авіакомпанії загубилися на шляху до Калі), претендуватиме на премію «За волю до перемоги».
 
Наставник висотників Ігор Лонський, під керівництвом якого Олександр Баранніков став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юніорів та Дмитро Нікітін здобув «срібло» на світовій першості та «золото» ЄЮОФ, номінований на звання «Кращий тренер».
 
Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги» визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтрига зберігатиметься до самої церемонії.
 
Але до думки прихильників українського спорту також організатори обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування «#likejunior» буде визнано українського улюбленця.
 
Усі номінації можливо подивитися на офіційному сайті церемонії.
 
Нагадаємо, що на першій церемонії Junior Sports Awards Юлія Левченко стала переможницею у номінації «Воля до перемоги».