Марафонський вік-енд з азійським присмаком

241
Минулого вік-енду основна увага прихильників марафону була прикута до Азії, а саме до Фукуоки і Сінгапура, де відбувалися змагання найпрестижнішої серії у даному виді — IAAF Gold Label Road Race.

 
Неабиякий інтерес в українців викликав марафон у Фукуоці, адже там серед заявлених елітних спортсменів був Сергій Лебідь. Для нього марафон у Японії був шостим у кар’єрі. Свій особистий рекорд атлет установив 9 листопада 2014-го у Сеулі (2:08.32 год), а цього року, у квітні, замкнув десятку найсильніших на одному з найвідоміших марафонів — Лондонському.
 
У Фукуоці поліпшити або повторити успіх Лондона Лебедю, на жаль, не вдалося. Як і світовий рекордсмен, кенієць Денніс Кімето, Сергій не зміг фінішувати. Перемогу ж з часом 2:08.18 год здобув кенієць Патрік Макау. Всі результати змагань можете переглянути ТУТ.
 
У Сінгапурі змагання відбувалися як серед чоловіків, так і серед жінок. І там найшвидшими також були представники Кенії — Джуліус Кіплімо Майсей (2:17.26) і Доріс Чепквемой Чангейво (2:44.26) відповідно. Результати марафону ви знайдете ТУТ.
Фото:(c)Getty Images for IAAF